مأموریت «یک اسکادران هموسکسوئل منحرف آمریکایی»!

شناخت و درک آقای زرافشان از «هموسکسوالیته» چندان بیش از احمدی نژاد نیست


Share/Save/Bookmark

مأموریت «یک اسکادران هموسکسوئل منحرف آمریکایی»!
by Iraj Mesdaghi
25-Nov-2008
 

در سایت‌های اینترنتی، اخبار و گزارش‌های خبری را دنبال می‌کردم که چشمم به مطلب زیر افتاد. پیش خودم فکر کردم بد نیست آن را با شما خوانندگان عزیز در میان گذاشته، سؤالی را نیز مطرح کنم. به نظر شما گفته‌های زیر را ممکن است چه کسی به زبان آورده باشد؟

آیا شما به عنوان یک روزنامه نگار که پیدا است نظر مساعدی هم نسبت به نظام سرمایه داری دارید، خبر دارید که این واردکنندگان دموکراسی و حقوق بشر به عراق، اسکادرانی از هموسکسوئل های منحرف امریکایی سازماندهی کرده و آن را با ماموریت تجاوز به کودکان ۱۰ تا ۱۶ ساله عراقی به عراق فرستاده اند؟ آیا خبر دارید دو اسکادران از مزدوران جنگی را به همراه سگ های تربیت شده یی که به آلت تناسلی زندانیان دست بسته حمله می‌کنند، برای جوانان بالغ عراقی که بازداشت می شوند به این کشور فرستاده اند؟ 

اگر با دیدن موضوع «هموسکسوئل های منحرف امریکایی» و «مأموریت تجاوز به کودکان ۱۰ تا ۱۶ ساله عراقی»، فکر کرده‌اید ملاحسنی یا حائری شیرازی امام جمعه‌ی شیراز و یا علم‌الهدی امام جمعه‌ی مشهد سخنرانی‌کرده‌اند، اشتباه می‌کنید.  

اگر با دیدن موضوع «اسکادران» و «سگ‌های تربیت‌شده‌‌یی که به آلت تناسلی» زندانیان دست بسته حمله می‌کنند به یاد سخنان «شهید محراب» آیت‌الله دستغیب افتاده‌اید به خطا رفته‌اید.

اگر فکر می‌کنید بخشی از صحبت‌های احمدی‌نژاد در مورد هموسکسوئل‌ها در دانشگاه کلمبیا دوباره انتشار یافته و باعث آبروریزی شده نیز به بیراهه رفته‌اید.

این «درافشانی»‌ها مربوط به آقای ناصر زرافشان، دبیر کانون نویسندگان ایران هنگام روشنگری‌‌شان در مورد دنیای «کثیف» سرمایه‌داری و دمکراسی و حقوق بشر ادعایی آن‌هاست.  

اگر شما در اروپا و آمریکا چنین اخباری را نشنیده‌اید تعجب نکنید. از شما چه پنهان احتمالاً «هموسکسوئل‌های منحرف» که دست بالا در اروپا و آمریکای جنایتکار را دارند، جلوی نشر این گونه اخبار را گرفته‌اند تا کسی متوجه نشود همقطارانشان در عراق چه بر سر کودکان عراقی می‌آورند.  

موارد بالا اشتباه لپی نیست. اتفاقاً مصاحبه گر تأکید کرده که بعد از بازبینی متن مصاحبه از سوی آقای زرافشان، مبادرت به انتشار آن کرده است. توجه کنید:  

«می گویند گفت وگو با اهالی حقوق و قانون ظرافت ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد. گفت وگو با ناصر زرافشان و دقت و وسواس وی در پاسخ به سوالات؛ تا جایی که او را به بازنویسی واداشت، مهر تاییدی بود بر آن گفته رایج.» 

نمی‌دانم صاحبان ذوق برای دستغیب در آورده بودند یا او خود در باره‌ی ضربات نیروی هوایی «لشکریان اسلام» به نیروهای «کفر صدامی» گفته بود: آن‌ها حمله کردند نه با یک هواپیما، نه با دو هواپیما بلکه با یک «فروند» هواپیما.

با خواندن مطلب آقای زرافشان و یک «اسکادران هموسکسوئل منحرف»، ابتدا به یاد دستغیب افتادم. بیچاره او اگر معنا و مفهوم «فروند» را نمی‌دانست لااقل به جا به کار برده بود.

مترجم و دبیر کانون نویسندگان ایران متأسفانه نه تنها شناخت درستی از کلمه‌ی «اسکادران» ندارد بلکه تصور می‌کند فوج عظیمی را اسکادران می‌گویند. ایشان حتا نمی‌داند به یک دسته هواپیما و یا کشتی جنگی که تحت فرماندهی یک نفر یا یک ستاد باشند «اسکادران» می‌گویند نه به انسان و حیوان. تازه تعداد هواپیما و یا کشتی جنگی تشکیل دهنده‌ی یک اسکادران چندان زیاد نیست و گاه از چند فروند نیز تجاوز نمی‌کند.  

موضوع بعدی شناخت و درک آقای زرافشان از «هموسکسوالیته» و «انحراف» را می‌رساند که چندان بیش از احمدی نژاد و آموزه‌های حوزه علمیه قم نیست.

ایشان حتا تفاوت هموسکسوئل و پدوفیل یا «بچه‌باز» را نمی‌داند. به تصور ایشان هموسکسوئل‌ها لابد منحرف هم هستند. آیا این چیزی بیش از تبلیغات حوزه علمیه قم و تاریکخانه‌های جهل و جمود رژیم است؟  

به تصور ایشان یکی از توطئه‌های امپریالیسم آمریکا برای چپاول ثروت‌ مردم عراق و تسخیر منابع آن گسیل «اسکادرانی از هموسکسوئل های منحرف امریکایی با ماموریت تجاوز به کودکان ۱۰ تا ۱۶ ساله عراقی» است! با این کار آمریکایی‌های جنایتکار چه هدفی را دنبال می‌کنند خدا می‌داند.  

معلوم نیست منظور آقای زرافشان از یک «اسکادران هموسکسوئل منحرف» چه تعداد است؟ اما از قرار معلوم هموسکسوئل‌های اسکادران مزبور به منظور پیش‌برد طرح پنتاگون و سیا و نئوکان‌ها برای بی‌سیرت کردن کودکان عراقی می‌بایستی بسیار پرکار باشند. این‌که در یک روز می‌بایستی به چند کودک عراقی تجاوز کنند تا به اهداف از پیش تعیین شده برسند، بستگی دارد به کَرَم آقای رزافشان در مورد تعیین تعداد اعضای یک «اسکادران».

تصورش را بکنید یک «اسکادران همسکسوئل منحرف» توی خیابان راه بیافتند دنبال کودکان ۱۰ تا ۱۶ ساله.  

با این وصف مردم ایران نه صرفاً به خاطر حفظ «بیضه اسلام» که به خاطر پاسداری از ناموس پسرانشان هم که شده فعلاً‌ به همین رژیم بسازند که لااقل «اسکادرانی» از هموسکسوئل‌های منحرف که از «اصغر قاتل» و «بیجه» هم خطرناکترند برای تجاوز به پسرانشان تجهیز نکرده است.

اسکادران سگ‌ها را نگو که تخصص‌شان در گرفتن «آلت تناسلی» جوانان بالغ است و آدم از شنیدن خبر آن هم زهره ترک می‌شود. به پیرها هم کاری ندارند. حالا چگونه بالغ را از نابالغ تشخیص می‌دهند الله و اعلم. احتمالاً آقای زرافشان فکر آن‌جایش را هم کرده است.  

از سوی دیگر لابد والدین ایرانی تا اطلاع ثانوی نبایستی به دنبال «دمکراسی و حقوق بشر» راه بیافتند چرا که رهاورد آن چیزی جز تجاوز به کودکان ۱۰ تا ۱۶ ساله و پریدن سگ‌های اجنبی به «آلت تناسلی» مبارزان پسر بالغ نخواهد بود. معلوم نیست تخصص سگ‌ها در پریدن به «بیضه» پسران بالغ مسلمان است یا «بیضه‌» کفار را نیز شامل می‌شود.  

در این میان آقای زرافشان صحبتی از مأموریت اسکادران‌‌های فوق و یا اسکادران‌های دیگر برای تجاوز به زنان و دختران عراقی که لابد از نظر امپریالیست‌های آمریکایی داخل آدم نیستند، نکرده‌اند.  

ظاهراً عنایت آمریکایی‌ها و «اسکادران‌«هایشان تنها به پسران ۱۰ تا ۱۶ ساله و «آلت تناسلی» پسران بالغ است و چنانچه از در و دیوار حوری هم ببارد آن‌ها کاری به ایشان ندارند.  

هر چند آقای زرافشان آماری از «هموسکسوئل‌های منحرفی» که  اسیر تیر غیب و بمب‌گذاران انتحاری گشته و «شهید راه تجاوز » به پسران بالغ عراقی شده‌اند نداده‌اند اما از قرار معلوم با توجه به بشارت‌هایی که ایشان در گفتگوی مزبور داده‌‌اند عنقریب قوم «لوط» جدید که در هیأت دنیای کفر و فساد «سرمایه‌داری» ظاهر شده است، مانند اسلافشان یک جا با عذاب الهی مواجه شده از روی زمین برداشته خواهند شد.  

یکی نیست به ایشان بگوید در عصر کامپیوتر، اینترنت و ماهواره و ... امپریالیسم آمریکا با داشتن ابزارهایی چون میکروسافت، اپل، ای بی  ام، یوتیوب، گوگول، یاهو، سی ان ان، هالیوود، ام تی وی، ای بی سی، ان بی سی، فاکس نیوز، شبکه وسیع روزنامه‌ها و رسانه‌های گروهی، کوکاکولا، مک دونالد و صدها پدیده‌ی دسته‌اول دیگر با اسکادرانی از «هموسکسوئل‌»‌های منحرف به جنگ کسی نمی‌رود. اگر قرار باشد ملتی را اخته کنند با دو «اسکادران» از مزدوران و سگ‌های تربیت شده یی که به آلت تناسلی زندانیان دست بسته» حمله می‌کنند، مبادرت به انجام این کار نمی‌کنند. باور کنید عقل آن‌ها بیش از این‌ها کار می‌کند. وگرنه به این درجه از رشد ثروت و تکنولوژی نمی‌رسیدند و دنیا را مورد استثمار قرار نمی‌دادند.  

امروز حتا عقل علمای اعلام «ام‌القراء» نیز بیش از این‌ها کار می‌کند. نگاه به ابلهانی چون حسنی‌ها نباید کرد؛ آن‌ها تصمیم‌گیرنده و تأثیر گذار نیستند. اتفاقاً آن‌ها را برای سیاه کردن و سر کار گذاشتن خلایق در ویترین گذاشته‌اند و روز شب نمایش‌شان می‌دهند.

امروزه دیگر مانند گذاشته افراد را اخته نمی‌کنند. خط دهندگان رژیم حتا از امثال آقای زرافشان و «درافشانی‌» های ایشان برای «اخته» کردن جوانان ایرانی و به هرز دادن پتانسیل آن‌ها استفاده می‌کنند.  

بار دیگر تکرار می‌کنم تا وقتی که ذهنیت روشنفکر و حقوقدان ایرانی و دبیر کانون نویسندگان در حد مطالب نقل شده‌ی بالاست ما بیش از احمدی‌نژاد نصیبمان نمی‌شود.     
 
ایرج مصداقی  

۴ آذر ۱۳۸۷   

Irajmesdaghi@yahoo.com  

www.irajmesdaghi.com


Share/Save/Bookmark

Recently by Iraj MesdaghiCommentsDate
هویت اصلی داوود لشگری
6
Oct 12, 2008
مشت نمونه خروار
2
Sep 06, 2008
یک ماه و نیم خونین
7
Sep 01, 2008
more from Iraj Mesdaghi
 
Majid

چو حق تلخست،

Majid


یادم میاد تو ایران این عنوان هفته نامه توفیق بود....

چو حق تلخست، با شیرین زبانی‌

حکایت سر کنم آنسان که دانی‌

بعضی وقتا چاره یی جز این نیست ! منظورم اینه که مطلب اونقدر مزخرف هست که با هیچ زبونی غیر از "طنز هوشمندانه" نمیشه در موردش صحبت کرد.

با کامنت آیوا کاملا" موافقم، وقتی‌ کار مملکت به جا یی برسه که (گلاب به روتون) رئیس جمهور از یه مقنی تو چاه جمکران راهنما یی بخواد چه انتظاری میشه داشت؟

 

کلی‌ حال کردم آقای مصداقی !


default

Not for outsie consumption

by Iva (not verified) on

Zarafshan didn’t say those stupid things for people who reside outside of Iranian borders. His speech was made for internal consumption … Just think about it … 2-3 million people visit Jamkamarn mosque each year. Considering the adult population of Iran who can afford a trip, this is a huge percentage. Jamkamaran has not historical significant, no religious significant, just a blood sucking moslem cleric having a dream! My point is huge percentage of Iranians are gullible and believe everything including seeing evil on moon, man living on the bottom of a well for 1400 years and controlling the world from that advantage point, etc. Islam has kept many in dark.


default

شناخت و درک آقای زرافشان از «هموسکسوالیته»

Faribors Maleknasri M.D. (not verified)


او خود در باره‌ی ضربات نیروی هوایی «لشکریان اسلام» به نیروهای «کفر صدامی» گفته بود: آن‌ها حمله کردند نه با یک هواپیما، نه با دو هواپیما بلکه با یک «فروند» هواپیم logical contination is/could be: The honarable Iranian Nation has had to stop - at once - all its defendance against satanic poweres which had anbushed, raided and assulted their Islamic Republic, which they had founded just monthes before by sacrificing blood and lives. All because of the dummy dummy remark of that silly subject, that zarafshan. Just imagine what a name: Zarafshan= Golddrizzler. His name allown had been reason enough for those, in the times of the first Golf war only 30 millions fanatic mullahs, to say welfare to arms. But also those 30 millions were too dumb and stupid to be able getting active and throw the fanatic mullahs out of their country.
Since the honorable iranian Nation has behaved indifferent to the unexcusable remarks of this poor person, Mr. Zarafshan, now after 30 years he dares to say:واردکنندگان دموکراسی و حقوق بشر به عراق، اسکادرانی از هموسکسوئل های منحرف امریکایی سازماندهی کرده و آن را با ماموریت تجاوز به کودکان ۱۰ تا ۱۶ ساله عراقی به عراق فرستاده اند؟ آیا خبر دارید دو اسکادران از مزدوران جنگی را به همراه سگ های تربیت شده یی که به آلت تناسلی زندانیان دست بسته حمله می‌کنند، برای جوانان بالغ عراقی که بازداشت می شوند به این کشور فرستاده اند؟
well, What should be our parols now? Down with Zarafshan and as regard to Mr. Uo Ba Ma`s announcements there would be a chang soon - the war minister Gate remains - we "IRANIAN"s hope that the Islamic reublic of Iran will be soon again racecourse of the great satan. a pitty that the 7ty Million Zarafshans, the descendants of the primarily only 30 Million ullahs, who do not know that the expression اسکادرانis no idium, do not want to realize that their time is over. Realy a very sad story for us "IRANIAN"s. becauseبیش از احمدی‌نژاد نصیبمان نمی‌شود so let us be satisfeid and enjoy our life as good as possible.
But really and after all: Dont Iranians say in Farsi=Parsi: TA NABASHAD CHIZAKI; MARDOM NAGUYAND CHIZHA? Greeting


default

okay, you are right, they

by xerxes-7 (not verified) on

okay, you are right, they didn't rape 10-16 year old kids, they just maimed, killed, or tortured...


default

You are right

by de-intelectual (not verified) on

Bravo! you are right. I agree with you 100 percent. The Iranian intellectuals, especially those inside Iran, (althoug not all - I don't want to generalize) are pretty close-minded. These groups are not so much different than those they argue against.

Thanks for your great article.
Truly,
n