۱۲ تیپ خانمی که باید از آنها دوری کرد


Share/Save/Bookmark

Parham
by Parham
23-Sep-2010
 

این امکان وجود دارد که هر کدام از ما در مورد خانم ها اشتباه کنیم. بیشتر افراد جذب زیبایی هایی ظاهری شده و به سرعت گول می خورند. برخي با بوسیدن پای زنانی که به آنها مانند یک تکه آشغال نگاه می کنند، فقط خودشان را کوچک کرده اند. شاید وقت و هزینه های گزافی را صرف خانم هایی کنید که تنها قصد سوء استفاده از شما را دارند.
اما آیا از اشتباهات خود درس می گیرید؟ نه، هر بار به خود قول می دهیم که متفاوت عمل کنیم. تصور می کنیم که اگر سخت تلاش کنیم و از انجام برخی کارها خودداری نماییم، نتیجه تغییر خواهد کرد.
خوب اگر شما همچنان همان تیپ های همیشگی را انتخاب کنید، هیچ چیز تغییر نمی کند؛ و مجددا، بارها و بارها قلب شما شکسته خواهد شد. باید از خود در مقابل خانم هایی که در لیست زیر می بینید، به شدت محافظت کنید، تا بتوانید درقرارهای ملاقات خود یک قدم به سمت موفقیت نزدیک تر شوید.

1- خانم های فمینیست
این دست از خانم ها تصور می کنند که تمام ناخوشی های زندگی از مردها نشئت می گیرد و تنها کاری که که یک مرد می تواند انجام دهد این است که آلت تناسلی خود را قطع کرده و یک جفت تخمدان به خود پیوند بزند. آنها تصور می کنند که وجود خانم ها، فرشته وار است و می توانند تمام دنیا را عوض کنند، البته فقط در صورتیکه معضل "مردسالاری" از جلوی پای آنها برداشته شود. رفتار این مدل خانم ها با آقایون اصلا مناسب و قابل قبول نمی باشد. شما می توانید آنها را به راحتی از شعار معروفشان تشخیص بدهید، چرا که همیشه زیر لب زمزمه می کنند : "تمام مردها با آلت خود فکر می کنند." بهتر است در هر شرایطی از آنها دوری کنید.

2- خانم های پولکی
خیلی ساده و راحت: او تنها به خاطر پول با شما رابطه برقرار می کند. او خیلی زود با شما صمیمی می شود. آنها از آقایون انتظار دارند که تمام هزینه های زندگی آنها را برآورده سازند، تنها به این دلیل که آنها از نظر زیست شناختی مونث هستند. آنها تصور می کنند که یک مرد باید هزینه نوشیدنی، شام، مسافرت، گل، جواهر و .. را بپردازند بدون اینکه هیچ گونه وظیفه جبران و یا تلافی بر گردنشان بیفتد. او هیچ چیز نیست جز یک انسان مادی. فکر می کنند که زنانگی شان از طلا درست شده است و میلیون ها دلار می ارزد. او یک طماع دغل باز است. او فقط به فکر بر آورده کردن نیازهای خودش است و برای دیگران هیچ اهمیتی قائل نیست. و بهتر است که حواس خود را جمع کنید، چراکه عده بسیاری از دخترهای جوان جزء این گروه قرار دارند.

3- خانم های رمانتیک
این نوع خانم ها زندگی خود را بر طبق فیلم های عاشقانه و کتاب های رمان سپری می کنند. او هر شب به تنهایی به خانه می آید و مجله های مربوط به عروسی را ورق می زند و در عین حال در انتظار شاهزاده ای است که با اسب سفیدش از میان آسمان به زمین فرود آید و او را سوار بر اسب سفیدش کرده ، به جایی ببرد که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، تا بتوانند به خوبی زندگی کنند. آنها دخترهایی هستند که توسط پدر و مادرها و خانواده هایشان نازپرورده بار آمده اند و چیزی از واقعیات زندگی، نظیر پرداخت صورتحساب ها و تمیز کردن دستشویی ها نمی دانند. او انتظار دارد کسی تمام مدت از او مراقبت و نگهداری کند، شب ها ملافه را بر رویش بکشد و تمام شب بر بالینش بیدار بماند تا مبادا او خواب بدی ببیند و بترسد. فرار کنید!

4- خانم های بدگمان
این خانم تمام خصوصیات منفی افراد رمانتیک را با خود به همراه دارد. او همیشه جزء "زخم خوردگان" اجتماع است. کسی که در روابط گذشته خود شکست خورده و به طور ناخودآگاه از برقراری ارتباط مجدد واهمه دارد. ارتباط شما با این افراد به جایی راه نمی برد، چرا که آنها در ابتدا علاقه فراوانی از خود نسبت به شما نشان می دهند، اما پس از چندی اثری از آن باقی نخواهد ماند. و این چرخه همچنان ادامه پیدا می کند. شما همیشه در رابطه خود با او سردر گم هستید. با شما قرار ملاقات می گذارد و معاشقه راه می اندازد، اما رابطه شما فراتر از یک دوستی ساده نمی رود. تنها چیزی که تحویل شما می دهد یک مشت معذرت خواهی بیهوده است. هیچ وقت به اندازه کافی برای شما زمان ندارد؛ شما هم که به اندازه کافی غم و غصه برای خودتان دارید، پس بهتر است با چنین زنی ارتباط برقرار نکنید.

5- خانم های عصبانی
مثل خانم های فمینیست خانم ها عصبانی نیز دل خوشی از مردها ندارند. آنها به مردها اهانت می کنند، و می توانند بدی ها و خطاهای تمام مردانی را که از ابتدای زندگی با آنها ملاقات کرده اند را به سادگی به خاطر بیاورند. برای خانم عصبانی چیزی به عنوان "مرد خوب" وجود ندارد و تمام مردها "احمق" و "عوضی" و "کثیف" هستند. خون آنها از دست مردها به جوش می آید و در هر لحظه می توانند مانند یک کوه آتشفشان منفجر شوند. برقرای ارتباط با این نوع خانم ها مساوی است با ورود به تراژدی و داد و فریاد ، پس بهتر است عقب بایستید.

6- خانم های نامطمئن
در نگاه اول چنین خانم هایی خیلی خوب جلوه می کنند؛ با شما به مهربانی رفتار می کنند و خوش مشرب هستند. اماچیزی نمی گذرد که ترس های درونی اش پدیدار می شوند. روزی 10 مرتبه به شما تلفن میزند تا بپرسد "رابطه در چه حالی است؟" یا اینکه "تنها می خواهد صدای شما را بشنود." او می خواهد مطمئن شود که به اندازه کافی جذاب است؛ دائما نگران آرایش صورت و موها و همینطور لباس هایش می باشد. او محتاج و نیازمند است و همواره با این ترس زندگی می کند که مبادا آقا او را به خاطر "خانم بهتری" ترک کند. این دسته از افراد خیلی زود خود را آویزان شما می کنند.

7- خانم های هرزه
اخلاق این خانم ها واقعا عجیب و غریب است. آنها افراد نا مطبوعی هستند که به دیگران با چشم حقارت نگاه می کنند و فقط به خودشان اهمیت می دهند و اصلا مهم نیست که قلب دیگران را بشکنند و آنها را آزرده خاطر سازند. بیشتر خانم های هرزه به فکر پول و مال و منال نیز هستند درست مثل خانم های پولکی. آنها معمولا خوش قیافه و خوش لباس هستند و به راحتی با اخمی که در چهره دارند قابل شناسایی می باشند.

8- خانم های منم منم
مثل خانم هرزه، خانم منم منم نیز فقط برای خودش ارزش قائل است. او می خواهد که همیشه مرکز توجه قرار گیرد و هر کاری که می خواهد انجام دهد و هر کجا که می خواهد برود. او خود خواه و خود محور است. شیفته خودش می باشد و به عنوان "دختر کوچولوی بابایی" بزرگ شده، و انتظار همان توجهات را از شما دارد. هر چند این امکان وجود دارد که شما از مصاحبت دخترهای لوس و مامانی لذت ببرید، اما باید تا آنجا که می توانید خود را از آنها دور نگاه دارید.

9- خانم های نا امید
شرایط هر طوری که می خواهد باشد این خانم فقط به ازدواج فکر می کند – آن هم همین حالا – برای او مهم نیست که شخص مورد نظر چه کسی است و شغل او چیست. تا زمانی که مردانگی داشته باشد، می تواند او را راضی نگه دارد. مراقب این یکی هم باشید!

10- خانم های دمدمی
او در ابتدا از خیلی چیزها چشم پوشی می کند که همین امر باعث جذب شدن مردها به سمتشان می باشد. او به شما چیزی را تحویل می دهد که دقیقا توقع شنیدش را دارید؛ اما زمانیکه رابطه عمیق تر شده (یا به ازدواج کشیده می شود) شما تازه با چهره حقیقی او آشنا می شوید. بانوی عزیز شما یک شبه، تبدیل به یک آدم حریص، طماع، پولکی، و حیوان صفت می شود که اگر به خواست هایش نرسد شما را عذاب خواهد کرد.

11- خانم آزار دهنده
معمولا این مدل خانم ها از یک کیلومتری قابل تشخیص هستند. آنها با شما معاشقه می کنند و جاذبه های جنسی شان را به نمایش می گذارند. گاهی اوقات به دنبال مردهای پر سن و سال تر هستند. آنها اغلب مردها را از نظر جنسی تحریک می کنند و بعد راه خود را می گیرند و می روند. آنها مردها را مانند زنبورهایی که به سمت عسل کشیده می شوند به سوی خود جلب می کنند. هر طوری که با شما رفتار کنند، هیچ گاه نباید به آنها اعتماد کنید زیرا اگر مرد بهتری را پیدا کنند به سادگی آب خوردن از شما دل کنده و به سمت او می روند.

12- خانم قدرت طلب
آنها انسان های پستی هستند که می خواهند قدرت کنترل تمام امور زندگی شما را به دست گیرند. آنها به شما می گویند چه لباسی بپوشید، کجا بروید، با چه کسی صحبت کنید، با چه کسانی می توانید دوست باشید، چه چیزی می توانید بخورید... و خلاصه همه چیز. و اگر بخواهید در مقابل عقاید آنها از خود مقاومت نشان دهید، اخم هایشان در هم فرو می رود، شما را از سکس محروم می کنند، گریه و زاری راه می اندازند و از هر سلاح و تاکتیک دیگری که بلد هستند کمک می گیرند، تا شما را از پای در آورند و چاره دیگری جز سر فرود آوردن در مقابل خواست هایشان را برایتان باقی نخواهند گذاشت.

ترجمه و اقتباس از
//www.askmen.com/dating/curtsmith_100/114_dat...
با تشکر از جواد


Share/Save/Bookmark

more from Parham
 
divaneh

اخوان المسلمین حق داره

divaneh


هوشنگ خان خیلی ممنون از این آگاهی. بنده هم خیلی دوست دارم که بدانم نظر استاد پرهام در مورد این خانمهای همکار شیر ده چیست ولی به نظر خودم اخوان المسلمین حق دارد چون اگر آدم پنج بار ممۀ همکارش را مک بزند ممکن است بعد از آن هر چیز دیگری هم پیش بیاید. 


Monda

for all the good men

by Monda on


Parham

Just in case,...

by Parham on

... somebody just found an article on the 12 types of women one should date, and sent it to me. If you all are interested, here it is:
//www.askmen.com/dating/curtsmith_100/119_dat...


Monda

Refreshing stereotyping (LOL)

by Monda on

My favorites types are: the damdami, romantic, harzeh, angry,... heck they're all great! Needed the chuckle, Parham! The comments are wonderful too. Thanks!

 


Hoshang Targol

 استاد محترم

Hoshang Targol


 استاد محترم پرهام ، نظر شما در مورد این گونه " مونسات- محرم - شیر ده " چیست؟ (خبر پایین) آیا باید از ایشان نیز پرهیز نموده یا به استقبال شان رفت؟ ---------------------------------------------------------------------------- زن می تواند پنج بار از شیر خود به همکار مرد خود بدهد و بدین ترتیب آنها با هم محرم و حضورشان در یک اتاق ، شرعی می شود . عصرایران - در پی فتوای رئیس بخش حدیث دانشگاه الازهر مصر ، درباره روش جدید محرم شدن مرد و زن در محیط های اداری ، پارلمان مصر  صحنه انتقادات تند نمایندگان فراکسیون "اخوان المسلمین" به الازهر شد .
به گزارش عصرایران ( asriran.com <//asriran.com/>  )  به نقل از العربیه، دکتر عزت عطیه ، رئیس بخش حدیث الازهر ، فتوا داده است اگر دو همکار (یک زن و یک مرد) در یک اتاق که درب آن توسط فردی جز آنها باز نمی شود ، کار می کنند ،بخواهند بین آنها محرمیت ایجاد شود ، زن می تواند پنج بار از شیر خود به همکار مرد خود بدهد و بدین ترتیب آنها با هم محرم و حضورشان در یک اتاق ، شرعی می شود .
براساس این فتوای عجیب ، در صورتی که این عمل انجام شود ، زن می تواند چهره و موهای خود را به مردی که شیرش را خورده است ، بنمایاند . وی البته این را هم گفته است که چنین محرمیتی باید به صورت رسمی و کتبی ثبت شود.
بر اساس این فتوا ، کسانی که با این روش محرم می شوند ، می توانند با یکدیگر ازدواج کنند ولی تا قبل از عقد متعارف شرعی ، حق داشتن روابط زناشویی را نخواهند داشت .
در واکنش به این فتوا ، اعضای فراکسیون اخوان المسلمین در پارلمان مصر ، با اعلام نگرانی خود از طرح این موضوع ، خواستار  اصلاح فتوا از سوی الازهر شدند .
 
تعدادی از این نمایندگان فتوای الازهر را باعث رواج فساد در جامعه خواندند و اعلام داشتند که چنین فتوایی مخالف اجماع علمای اسلام است و باید پس گرفته شود

Shazde Asdola Mirza

A small change in the title ... just for laughs ;-)

by Shazde Asdola Mirza on

تیپ خانمی که باید از آنها، بعد از نزدیکی‌، دوری کرد


Hoshang Targol

مجید جان  این

Hoshang Targol


مجید جان  این پیشنهاد شما ( وب لاگ جوک ) را هیچکی انجام نمیده، خودت یه  "بامزه ترین هفته" را  شروع کن، زنده باشی جون  -هوشنگ " گوشه میدون نشسته، میگه لنگش کن"  تره گل ________________________________________________________________ دیوانه و فرامرز: بیشتر، بیشتر

amirkabear4u

I think

by amirkabear4u on

you are just tired of living!!!!!!!!!!! haha


Datis

Divaneh,

by Datis on

Thanks for your comment, it was hilarious; I laughed so loud that all my colleagues thought that I am Divaneh!


Majid

دیوانه و فرامرز............

Majid


 


کامنت های شما دوتا منو کشت از خنده! دمتون گرم!

یکی باید یه بلاگ «فقط جوک» دوباره شروع کنه، اینجوری نمیشه!


Parham

Arthimis

by Parham on

This is not my translation either, I just received it through e-mail as is, and thought it would be fun to post it here.
I'm glad you like it so much, I personally found it funny as well.


Anahid Hojjati

divaneh, your comment is so funny

by Anahid Hojjati on

dear divaneh, I laughed when I read your comment where you wrote:

 

خانمهای مرد

این خانمها آدم را توی کلاب گول می زنند و می برند خانه اما بعد چیزشان مثل
خود آدم است و در واقع مرد هستند و فقط لباسشان زنانه است 

 


Arthimis

Just read the very bottom

by Arthimis on

Just read the very bottom and realized it is not your piece, but a great find and translation into Persian anyway, Thank you..


Parham

Re: پس با سگ بریم بیرون

Parham


یه نوع خوبش هم بود، منتهی اونهم که خوب بود شماره ۱۳ در آمد و در نتیجه نحس!٬
: )


Faramarz

Relationship Advice from Ghazanfar

by Faramarz on

 


دختره غضنفر از غضنفر میپرسه: بابا عشق چیه؟


.غضنفر میگه: چرتو پرته، میخوان بکننت بهت پول ندن


divaneh

پس با سگ بریم بیرون؟

divaneh


شما که همه رو گفتی برادر من. می خواستی اقلاَ یک نمونه اش هم حلال کنی. خوب حالا که تالان تالانه، صد تومن هم زیر پالانه. بگذار این چند تا را هم من اضافه کنم که دیگر هیچ چیز نماند

خانمهای مرد

این خانمها آدم را توی کلاب گول می زنند و می برند خانه اما بعد چیزشان مثل خود آدم است و در واقع مرد هستند و فقط لباسشان زنانه است 

خانمهای عرب

این خانمها دارای نوعی برادرهای غیرتی هستند که می آیند و سر شما و او را گوش تا گوش می برند

خانمهای کرد

مثل همان بالایی. پخ پخ 


kazem0574

So well put, thanks Parham.

by kazem0574 on

Unfortunately in Iran today many families are bringing up woman with more than three attributes on your list.

Particularly bad are  types 2 and 7. These people can never find happiness, tend to have good looks and are constantly collecting money from their husbands/partners. 

They all then wonder why they can not find happines and the right person.

 


Arthimis

LOL Parham, This is one

by Arthimis on

LOL Parham,

This is one great blog, Honestly! Is it your own thoughts and writings? If so, you are brilliant... I want to go over so many of them you mentioned, but have to work now!

Just briefly, As much as I think you are right in identifying these types of women, I think many of us (myself included) can add more types to your list... :-) I am sure this will be one of the funniest, most provocative and discussed blogs here... :-)

The only thing is that we as men and individuals also need to take major responsibilities for our own psychological and spiritual state in our own private lives and in relationship with women!!! 

In my own case, I am seeking a major help at a Center in Arizona called : "The Meadows" ! Look it up on google if you haven't heard of it and look into their very advanced researched programs and workshops! Note: I also believe we Iranians have had more focus on the Spriritual dimensions of our lives that has been derived from our ancient culture, literature and poetry... As human beings, we need all our deminsions balanced together, Physical, Mental and Spiritual.

I believe as Iranian men and women, due to massive psychological Traumas in our collective lives (Islamic Revolution, War, Culture/s Shock and adjustments and perhaps even childhood issues...) we all need to work on ourselves first!!! Otherwise, we keep repeating the same mistakes over and over again in our lives and relationship with the opposite sex!!! (And same sex if one is gay/lesbian).

Love and Peace,

Free Iran and Iranians.


reader1

A recipe for human distinction!

by reader1 on

There is no type 13 - you have exhausted all female types!