ننگ ایران


Share/Save/Bookmark

Fred
by Fred
16-Feb-2012
 

در چند روز گذشته همزمان با چهارمین سالروز ترور عماد مغنیه (حاج رضوان) در دمشق؛ اهداف دیپلماتیک اسرائیلی در چند کشور مورد حمله تروریستی قرار گرفتند.

پس از ترور مغنیه که فرمانده نظامی گروه تروریستی حزب الله لبنان بود و مزدور نظام پربرکت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره، در چندین مصاحبه حاج آقا حجت الاسلام حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات، وعده انتقام گیری داد.

اکنون مقامات در تایلند اعلام کرده اند که دو تن از متهمان دستگیر شده در پی چندین انفجار تروریستی در آن کشور ایرانی میباشند.

احمد وحیدی وزیر دفاع رژیم که خود او بدلیل اتهام شراکت در عملیات تروریستی به درخواست آرژانتین حکم جلب بین‌المللی وی از سوی اینترپل صادر شده، منکر دست داشتن رژیم در عملیات تروریستی شد. ولیکن جنس انکار سخنگوی وزارت خارجه و پس از او، حسین شيخ‌الاسلام، "مشاور بين‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی بامزه تر است:

" اسرائیل برای مشتعل کردن جو علیه ایران دست به چنین اقدامی زده است و قصد دارد از این فرصت استفاده كند تا فضا را برای اقدام علیه ایران برای خود مساعد كند."

به عبارت دیگر؛ مسلمین حاکم که در طول سی و سه سال گذشته جز ننگ و سیه روزی ایران دست آوردی نداشته و برای جان ایرانیان هم پشیزی ارزش قائل نیستند، همه را به کیش خود پندارند و فکر میکنند کشورهای دموکراتیک هم مانند آنان میباشند.

تبریک


Share/Save/Bookmark

Recently by FredCommentsDate
ادا اطوار اسلامی
5
Dec 05, 2012
مسجد همجنسگرایان
1
Dec 05, 2012
Iranians are legitimate target
10
Dec 04, 2012
more from Fred
 
پندارنیک

ننگ بر تروریستای اشغالگر صهیونیست

پندارنیک


 

 

بقول دوستان، کشور دموکراتیک مای فوت......توی این شلوغ پلوغیا، وسط
دعوا نرخ تعیین نکن. بگو کشور دموکراتیک متجاوز تروریست.......که شواهدش
همگی‌ موجود است، و قابل اثبات........