از جنس غریزه جنسی زنان ایرانی

Fred
by Fred
09-Oct-2011
 

"زنانی که به فکر ارضای شخصی خود هستند.

در این روزها موضوع کشف حجاب مینا لاکانی بازیگر سیما در شبکه صدای امریکا خبری بود که توجه بسیاری از اهالی سینما را به خود معطوف کرد.

همین موضوع جرقه ای شد تا در گزارشی به بررسی احوال برخی از زنانی که در قالب بازیگر، خبرنگار و فعال سیاسی در کشور جمهوری اسلامی ایران نامی برای خود دست و پا کردند و امروزه در آن سوی مرزها با کنار گذاشتن حجاب، اظهار نظرات مغرضانه، همکاری با شبکه های ضد ایرانی و . . . قصد ضربه زدن به ایران اسلامی را دارند، بپردازیم.

از موضع گیری آنان پس از خروج از کشور نیز چنین بر می آید که مخالفتشان با جمهوری اسلامی نه یک مخالفت اصولی و دارای مبانی منطقی بلکه بیشتر مخالفتی از جنس غریزه های جنسی است."

به عبارت دیگر؛ پس از سی و سه سال سلب آزادی، نیمه بشر محسوب کردن و لحاف-پیچ زورکی بانوان آزادۀ ایرانزمین، تازه حضرات نظام پربرکت فهمیده اند که آزادیخواهی ایرانیان غریزی میباشد، یا به زعم آنان که همه امور را به پایین تنه ربط میدهند " از جنس غریزه های جنسی است."

تبریک


Share/Save/Bookmark

Recently by FredCommentsDate
ادا اطوار اسلامی
5
Dec 05, 2012
مسجد همجنسگرایان
1
Dec 05, 2012
Iranians are legitimate target
10
Dec 04, 2012
more from Fred
 
Tavana

اعجاز کاکتوسی!

Tavana


نکته شگفت انگیز در مورد ریشه کاکتوس این است که در قعر زمین ریشه دوانده و انتهای آن نامشخص است. بهمان اندازه است ریشه بحث در مورد حجاب زن در بین ملایان در کشور مان! از میان بیش از ۶۰۰۰ هزار آیه در قرآن فقط و فقط دو تا آیه در مورد پوشیده بودن سر و سینه زن است که آن دو هم زیر عنوان کلمه <حجاب> نیست و بلکه <پوشاندن> است تا آنجایی که زننده نباشد. اختیار آنهم به عهده زن <مومن> است و نه با زور و اجبار! اگر کسی بدنبال حجاب واقعی کلمه میگردد بهتر است به آیه زیر توجه کند:
وَإِذَا قَرَأْتَ الْقُرآنَ جَعَلْنَا بَيْنَكَ وَبَيْنَ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِالآخِرَةِ حِجَابًا مَّسْتُورًا
و هنگامي كه قرآن مي‏خواني ميان تو و آنها كه ايمان به آخرت ندارند حجاب ناپيدائي قرار مي‏دهيم! (۱۷:۴۵)


پندارنیک

یا روسری یا توسری

پندارنیک


 

 

هر چی‌ گشتم که بتونم یه جورایی سر به سرت بذارم، نشد که
نشد........چون تلویزیون تماشا نمیکنم، اصلا نمیدونم که موضوع چی‌ چی‌
هستش........ولی مطلبت در مورد آزادیخواهی کاملا صحیح است، اما فراموش
نکنیم که برده‌ها در طول تاریخ، حداقل به روایت هالیوود، عموما برهنه بوده
اند.....( گوشه سمبولیک زدم )