خیانت کردم

معشوق من برای اولین بار در سکس با مرد مرا به ارگاسم معرفی کرد


Share/Save/Bookmark

خیانت کردم
by Parinaz Samii
24-Feb-2009
 

من شب عروسیم باکره بودم. هجده سالم بود. شوهرم که از من هفت هشت سال بزرگتر بود، چند باری با فاحشه ها خوابیده بود و همین. فکر می کنم همدیگر رو دوست داشتیم اما امروز دیگه یادم نمیاد هجده ساله ها چی از عشق می دانند. چند سالی زندگی معمولیی داشتیم. بعدش هم اختلافاتمان شروع شد و دامه پیدا کرد تا جدا شدیم.

ازش هیچی راجع به سکس یاد نگرفتم. از شب اولش که خسته بودم و پاهام درد می کرد و دلم می خواست صورت و مو هامو بشورم و برم بخوابم، اما طاقت نداشت و صبر نکرد تا تمام سالهایی که با زن جوانش مدل حاجی ها با سرعت و بی دقت نزدیکی کرد، هیچ خاطره’ دل انگیزی از سکس باهاش ندارم. می دونم بعضی شبها وقتی خواب بودم، یکهو میامد می چسبید به من از پشت و من از حرارت و سفتی کیرش که به پشتم می مالید بیدار می شدم. همیشه پیش خودم فکر می کردم این چطوری و کی بدون من اینطوری تحریک شده؟ چرا زودتر بیدارم نکرد تا با هم تحریک بشیم؟ چندصد بار هم کیرش فقط تحریک و داغ نبود، بلکه خیس هم بود. معلوم بود تا لحظه’ آخر صبر کرده و بعد آمده سراغ من.

وای که چقدر حالم بد میشد. به حرکاتی که بعدش انجام میشد نمیشد بگویم عشقبازی. چون نه عشقی درش بود و نه بازی. وقتی اینطور بیدارم میکرد، فقط یکی دو دقیقه از آمدن فاصله داشت. چندین بار قبل از اینکه کیرش وارد کسم بشه آبش آمد. اول ها فکر می کردم سکس همینه. بعدا هر بار این اتفاق می افتاد خجالت می کشیدم. بعد از این هربار اینطور می شد غمگین می شدم. تا اینکه بالاخره از این ماجرا عصبانی می شدم. بالاخره فهمیده بودم که من برای شوهرم چیزی بیش از یک سوراخ نیستم، یک سطل آشغال، یک کاسه’ توالت. چیزی به اسم نوازش و بوسیدن و مالیدن و ناز کردن و تحریک کردن قبل از سکس برای ما وجود نداشت.

بدترین نتیجه’ این ارتباط این بود که من چون از سکس با شوهرم بدم میامد، برای مدت طولانی فکر می کردم که من اصولا سرد مزاجم، که من از سکس بدم میاد و مشکل خیلی بزرگی در این زمینه دارم. نمیدانستم باید به کی بگم و چه کار بکنم. می دانستم داشتن ارگاسم برای زنها در انتهای عشقبازی با یک مرد چیز مهمیه و خیلی دلم می خواست من هم بدانم که چه احساسیه، اما نمی دانستم باید چکار کنم.

حداقل سه بار متوجه شدم که بهم خیانت کرده، اما چون فکر می کردم من سردمزاجم، بعد از قهر و آشتی های وحشتناک بعدش، بخشیدمش و باهاش زندگی می کردم.

تا اینکه با مردی سر کارم آشنا شدم و نمیدانم چطور شد که عاشقش شدم. او هم زن داشت. شش ماهی کاری نمی کردیم بجز اینکه تمام روزمان را با هم سرکار بگذرانیم. عصر ها هم می رفتیم سر زندگی های خودمان و هیچوقت با هم تماس نمی گرفتیم. با او بود که می فهمیدم واکنش هایم به او فرق دارد. برای اولین بار توی زندگیم با حرف زدن با یک مرد، با یک نگاه، با یک شوخی، نهر کوچک و گرمی لای پاهام راه میفتاد، پستونهام سفت میشد و بی قرار می شدم.

کشف این تحولات جدید در خودم و در بدنم برای من به مثابه’ تائید زنیتم، تائید جنسیتم، و تائید سلامتیم بود. مثل اینکه با کشف این احساسات در خودم تازه داشتم مطمئن می شدم که من چیزیم نیست. دوستش داشتم.. اگر امروز می دیدمش امکان نداشت عاشقش بشوم، اما آن موقع، در جایی که در زندگیم بودم، حضورش معنا و اهمیت بسیار مهمی داشت و وقتی مردی برایت حضوری با معنا و مهم داشته باشد، عاشق شدن کار آسانی است.

تا اینکه یک روز با هم رفتیم یک ماموریت کاری.

وقتی با هم توی لابی هتل نشسته بودیم و حرف میزدیم، دستشو آورد و با انگشتاش روی صورتم خطوط ابرو، بینی و لبمو لمس کرد. همین. وقتی دستهاشو آورد پایین و به من گفت "میخوای بریم توی اتاق من؟" من بدون حرف دنبالش رفتم.

از توی آسانسور شروع کردیم به بوسیدن همدیگر. وقتی رسیدیم توی اتاق، نفهمیدم لباسهامونو چطوری در آوردیم و چطوری افتادیم توی بغل همدیگر توی تخت. منو می بوسید و لمس می کرد و من هم پاسخ می دادم. برای اولین بار توی زندگیم اون روز، کسمو خورد. از ترس و خجالت نمی تونستم نفس بکشم. با خودم می خندیدم که دارم به شوهرم خیانت می کنم و هنوز دست از ترس و خجالت بر نداشته ام. بعد از کمی تقلا می فهمیدم که حس عجیبی، رعشه’ ناشناسی، حرارت غیر قابل توصیفی، داره توی پایین تنه ام اتفاق میفته و از آنجا یک چیزی مثل رعد و برق به باقی بدنم متصاعد میشه.

اینجا بود که خودم را رها کردم. رها. دلم می خواهد این کلمه’ رها را چند بار بنویسم تا بتوانم احساسی را که آن روز در آن لحظه داشتم خوب بیان کنم.

برای اولین بار در زندگیم احساس رخوت و هیجان جنسی را توام تجربه می کردم. با این وجود آن بار اول که او با دهانش مرا لیسید و مکید، من نیامدم. طول کشید تا در برابر این پدیده به اندازه’ کافی آرام و پذیرا باشم تا بتواند مرا به اوج رسیدن ببرد.. اما نکته’ مهم دیگری که حس می کردم این بود که خیسم، خیس خیس.. وقتی بالاخره بعد از مدت طولانی، یا لا اقل در آن زمان برای من مدت طولانی حس می شد، روی من قرار گرفت و کیرش وارد کسم شد، از این که لیز می خورد و با حرکاتش موجهای لذت در من ایجاد می کرد متعجب و خوشحال شده بودم. چقدر احساس خوب و متفاوتی بود. معشوق من برای اولین بار در سکس با مرد مرا به ارگاسم معرفی کرد.

از سفر که برگشتیم زندگی سخت تر شد. برای دستهایش و بدنش و آغوشش بی تاب می شدم و این نمی گذاشت درست فکر کنم، درست تصمیم بگیرم. باهاش به هم زدم. ارتباط بین مرد زن دار و زن شوهر دار مجموعه’ پیچیده ای است که سراسر راهش پر از برنامه ریزی همراه با دروغ و احساس گناه است، چه مسلمان باشی و چه گبرو چه لادین. چه ایرانی و چه خارجی. از خودم بدم میامد و احساس عجز می کردم. وقتی باهاش به هم زدم راحت شدم. برگشتم سر زندگی خودم، نه برای ادامه اش، بلکه برای طلاق. طلاق نه برای مرد دیگری، بلکه برای خودم. باقیش باشد یه وقت دیگر.


Share/Save/Bookmark

Recently by Parinaz SamiiCommentsDate
تلفن زدم
21
Oct 26, 2009
معاشرت کردم
42
May 01, 2009
مذاکرات سکس
26
Mar 22, 2009
more from Parinaz Samii
 
Sadeg

خود شما هم محصول همین نوع معاشقه های مادرت هستی

Sadeg


پریناز عزیز، یقین دارم که خود شما هم محصول همین نوع معاشقه های مادرت هستی.کاش یکبار مثل کارهائی که برای  اون جوون دانشجوی دکتری غریبه، که مسافر براش بسته آورده بود، کردی برای شوهر سابقت که بیست و شش سالش بیشتر نبود میکردی چون او هم به گردن تو حق داشت.


default

kami biandishim;)

by korosh (not verified) on

age gharar bashe eshghe pak esghe bedone kardan bashe pedaro madaraye hamamon napak mishan!


Sahameddin Ghiassi

عشق یا هوس های آنی.

Sahameddin Ghiassi


من اولین بار که نوشته خانم پرناز را خواندم فکر کردم که ایشان مشگل عشقی و سکسی دارند  و لی با خواندن بقیه نوشته هایشان حال یا خیالی و یا واقعی  این طور بنظر میرسد که ایشان دنبال عشق همراه با سکس نبوده است بلکه بیشتر پی سکس و هوس های آنی بوده است.  البته هر زن و هر مردی آزاد هست که هر چه بدنش میخواهد  به آن بدهد  و تا مادامیکه کسی را در این راه قربانی نکند شاید از نظر برخی جامعه شناسان کارش بد نباشد.  و نیز هیچگونه زیانی  احساسی بکسی نزند.  متاسفانه زن و یا دختری زیبا همیشه قربانی میشود ولی اگر زنی و دختری در شرایطی باشد  که سکس بدون عشق را قبول کند  و او هم آماده باشد که رابطه ای کوتاه مدت داشته باشد  موضوع فرق میکند.  من هنگامیکه در آلمان معلم بودم خیلی میشنیدم که مادران به دختران خود میگفتند اگر پسری را خیلی دوست نداری  و نمیتوانی با او برای همیشه باشی با او نخواب. 

 

 

 و نیز شرقی ها را شیاد در عشق بازی میدانستند.  و میگفتند که آنان فقط سکس میخواهند و پس از انجام سکس فرار میکنند.  اکنون هم باحتمال زیاد اکثر مردان حاضر نیستند با زنی و یا دختری ازدواج کنند که براحتی با هر کسی خوابیده است . هیچ رابطه شدید عشقی نداشته و فقط برای سکس با مردان مختلف سرگرم بوده است.  حتی در آمریکا هم رابطه ها با مقدماتی همراه است.  و معمولا هیچ زن و یا دختری حاضر نیست بدون مقدمه  وبا سرعت و بدون شناخت با مردی هم خوابه شود.  زنان سهل وصول حتی برای مردان هوسران جاذبه ای ندارند.

 

  البته آنچه من مینویسم  ثمره  برخورد های من است و ممکن است حالتی کلی هم نداشته باشد.   بهر حال تا مادامیکه  قلب و روح کسی در این ماجرا کشته نشود  و کسی زیان معنوی نبیند لااقل در آمریکا مشگلی پیش نمیاورد.   خود خانم نویسنده هم بار ها اشاره کرده است که مطالب وی برای فرهنگ شرق هضم شدنی نیست.  همانطوریکه دزدی و فساد مالی نکوهیده است  که هوسهای آنی هم پسندیده نیست بخصوص اگر یک طرف قربانی شود و یا طرف دیگر را عمیقا دوست  بدارد.   هنگامیکه در دانشگاه بودم یک دوست من که استاد بود با یک خانم استاد مهمان چینی دوست شد و به وی خیلی علاقه مند شده بود.  با وجود اینکه خانم چینی بوی گفته بود که  نمیتواند با او ازدواج کند  ولی چون وی علاقه شدیدی به خانم چینی داشت او را رها نکرد و شاید همیشه امید داشت که زن چینی تغییر عقیده دهد .  خانم تغییر عقیده نداد   این بود که پس از یکسال که ماموریت خانم در آمریکا تمام شد و او میخواست به چین برگردد.   سامان از من خواست که او را به فرودگاه ببرم   زیرا او نمیتوانست  خانم را به فرودگاه برساند و شاهد رفتن وی باشد.  من زن چینی را به فرودگاه بردم  و در تمامی دو ساعتی که با او بودم به پهنای صورتش اشک میریخت و میگفت   امیر من با سامان نخوابیده ام  چون نمیخواستم با او ازدواج کنم .   ما فقط دوست بودیم و مثل دوستی نوجوانان که باهم معاشقه  میکنند و لی با هم نمیخوابند.  من نمیدانم که چرا او نمیخواست با سامان ازدواج کند.  در حالیکه سامان یک معلم تمام وقت بود و درآمدی سرشار داشت.  و هنوز هم برای من یک معما است که چرا این عشق شدید به ازدواج  نیانجامید.   لی خانم چینی میگفت که او هم سامان را خیلی دوست دارد ولی نمیتواند با او ازدواج کند.  لی بهمان ماچ و بوسه ها و همان عشقبازیها بچگانه قانع بود.  با اینکه آنها روزها و بعضی شب ها هم با هم بودند ولی بقول قدیمی ها همان عشق پاکشان را نگه داشتند.  البته من فکر میکنم اگر سامان با او خوابیده بود احتمال ایکه لی چین را رها کند و از پدر و مادرش دست بکشد وجود داشت.   و چرا سامان هم از مرحله ماچ و نوازش جلو تر نرقته بود نیز برای من معما است.  وقتی پسری و یا مردی زنی را آنقدر دوست دارد   خیلی مشگل است که خود دار باشد.   

 لی با چشمانی گریان از آمریکا رفت و لی  حتی دیگر نامه ای هم برای سامان ننوشت.   نمیدانم چرا میخواست اورا فراموش کند.   پدر و مادر لی هر دو پزشکان مهمی در چین بودند و خودش هم با وجود سن کم حدود سی سال رییس دانشکده فنی بود و دکتری مهندسی داشت.   نمیدانم عشق به وطن و به فامیل و یا داشتن دوست پسری دیگر و یا نامزدی در چین  او را وادار کرده بود که  معشوق واله و شیدا را رها کند  وبه میهن باز گردد.  بنظر من این یک عشق بسیار عمیق بود که به مناسبت هایی که برای من  درکش مشگل است به ازدواج نیانجامید.   میبینید که عشق بسیار پیچیده است.  پرناز براحتی به آغوش مردی که یک ساعت پیش با او آشنا شده میرود و لی  به عاشقی دلباخته و یکسال معاشرت دایم نمیرود  .   اگر داستان پرناز خیالی و یا غیر خیالی است   این داستان یک واقعیت تمام عیار است.   من دوسته صمیمی سامان بودم و بدین ترتیب با لی هم دوست شدم.   ولی آنهمه دوستی وعشق و علاقه و آن همه در آغوش هم بودن و در آغوش هم خوابیدن و باهم بودن به یک سکس همراه با آن عشق شدید پایان نپذیرفت و معشوقه چینی سامان به چین پرواز کرد و ساما ن این عاشق دلسوخته را با خود نبرد و حتی نشانی خود را در چین به عاشق صادقش نداد.   آن همه شور و عشق و آن همه دوستی و بوس و کنار و با هم بودن  ها به یک ازدواج پیایان نگرفت.  


default

Adultry

by ironi (not verified) on

midonid be name farhang va bavarhaye mazhabi khaili az haghayegh ro nadideh migirim.
kesani ke be in mozoe moetarezand bavar nadarand ke baime iraniha ham adultry vojod dareh?
ageh dareh pass bayad rajebesh bahs besheh ta be risheh haye in mozal pey bordeh besheh.
ba sepas az shoma ke ejazeh dadid chenin matlabi roye site biad.
I believe in free speech


default

Bahbah. Marhaba. No Sex and drugs in Islamic Republic

by Dorri (not verified) on


Ari Siletz

spr

by Ari Siletz on

Your last comment takes issue with the name "Iranian," associated with "porno writing, homosexuality and deviations from normality." This contrasts with your earlier comments where you suggested names such as "iranianperverts.com." The reason for my insistence on consistency and precision is because this sort of debate (porn vs. art) often turns on its fine structure.

But to move on to answer your questions:

Do you feel proud of showing this thread to your colleaugues and show them this is what you are?

This is two questions. 

1. Do you feel proud of showing this thread to your colleaugues?

Under the circumstance that I'm challenged  by an American or European to show an example of Iranian freedom of speech no matter how controversial, yes I now have an ace up my sleeve.

2. Do you feel proud to show them this is what you are?

To the extent that it represents that who I am is a person tolerant of free speech, again yes.

3. Do you let your children read this topic or writings of the lady who wrote this thread?

At each age I have been more permissive than the average parent. I don't recommend this for every child, but with the right personality seeing a parent remain analytic in the face of words or images meant to provoke actually turns the kid off from such subjects. They avoid it like it was homework instead of being attracted to it as something they can use to rebel with. It is really important to make sure they understand these works are well outside social norms and that some people are very offended by them. So while they are desensitized to it, they know that others may still be sensitive. My older child is  now in second year med school, and the younger one may soon follow. As you know, a doctor's ability to stay non-judgmental in the face of the most intimate revelations is an advantage to his/her patient.

 

 

 


default

Ari, you got it wrong. you

by spr (not verified) on

Ari, you got it wrong. you have used erotic term, in place of porno to make it softer and let people swallow your argument many times here.
For the website name one has to ask the creators what they had in mind. many if the iranian community in Iran and outside is not pleased with this type of threads just like they are not with the movie 300, then no one should be allowed to use the term iranian and depict a dark ide of the world with porno writing, homosexuality and deviations from normality.
when you present a nation, you are responsible to keep their good name.
Do you feel proud of showing this thread to your colleaugues and show them this is what you are?
So one last thing: Do you let your children read this topic or writings of the lady who wrote this thread? be honest and answer. thanks


Ari Siletz

spr,

by Ari Siletz on

Your first comment read like a critique of this site's readers. Your second comment seems to be a critique of this site's content. You seem somewhat open to my defense of the reader. Here's a very brief defense of the content:

Among the many facets of Iranian life and thought that this site represents (politics, humor, family, food, music...) there is also art and literature. In most of the countries we diaspora Iranians live, art and literature sometimes include erotica. And it is not common practice to change the name of an art museum to that of a sex shop simply because the curators have found artistic merit in a few explicitly sexual works. The name changes you propose-- "iranianperverts.com" for example--ignores how this site is seen as art museum and bookshop by some of its readers.

 

 


default

In plain language: They may

by shaer100 (not verified) on

In plain language:
They may say : you are what you eat. I add: you are what you read.


default

Lowering standards

by Aftaab (not verified) on

By allowing the posting of such an article you have brought the level of Iranian.com to that of a soft porn magazine. What is the reason for the use of such explicit language???


default

begooyannd toi hamaan keh

by shaer100 (not verified) on

begooyannd toi hamaan keh darooon koni be medeh-at
begooyam toi haman keh bebinio dokhool koni beh kallet

bedanand tora cheh behtar az aanche mikhani
nagardad jahan vajgoon keh to besiar virani

begir az marde piro bona pandhaa ey irani
namandeh tora omri bish chonkeh bi-imani


default

To Ari you are a bright but

by spr (not verified) on

To Ari
you are a bright but this time i have to say that your analogy is poor and fails to prove anything in response to my comments.
title speaks for itself, so if you compare the titles of the books 1, how to do sex and the other ... they are diametrically different and of course in western society the young would prefer the first book, now applying that here, you can say sure khianat va "kos lisidane khanome parinaz" as she put it is different from shahnameh and your argument was that the ratiometric comparison is indicative of betterhood of this part of the cybeerworld. I say however that if you want the Iranian.com to be known by stories from parinaz, then you are wrong and the title of iranian.com should be changed. if it were iransex.com or iranianperverts.com or iraniansextalk, then you would be correct 100%. so given the parameters and conditions i can only sumise that either the iranian.com should be changed to a name as foresaid or the content should be filtered so that iranian.com presnets mainstremn culture and values associated with the people who are proud of their history.
modeator please do not delete
have a good day.


default

Very nice story. Thanks for

by CyrusII80 (not verified) on

Very nice story. Thanks for sharing. To those complaining about few comments on a Shahnameh story, do you guys really think Shahname is more important than a healthy sex life?

Partners who are selfish in bed, deserve to be cheated on. It's very important for Iranian guys to understand that satisfying their partner is a responsibility.


Behnam Khazar

to SPR

by Behnam Khazar on

I gave feedback to the moderator; a very polite and respectful comment.  Unfortunately it was deleted in less than 5 minutes.  Go figure!!


Ari Siletz

spr, the stats seem Iranian

by Ari Siletz on

The ratio of attention to "classics" vs. "trashy" on this site reflects the characteristically Iranian high regard for our classics: 

To compare with US or European stats, see the following Amazon sales ranks of two books that came out the same year, similarly priced, and with a similar contrast in theme between Samii and Ferdowsi.

 101 sex positions: 6000th

 The Tragedy of Richard III:750,000th. 

This is admittedly not sound statistical inference, but it's good enough for a shekami assessment that the Iranian ratio of 5:1 that you present here speaks astonishingly well for our interest in our classics.

 


Niloufar Parsi

oh come now captain!

by Niloufar Parsi on

put your mouth where your heart is :)


default

Yes agree, you have noticed

by Foryourlife (not verified) on

Yes agree,
you have noticed that there no flashing moneky on this site and it is designed well to attaract eyes.
My suggestion is to make this a place for all persians whether in iran or outside and also for all ages with clean and eucational language about art photograqphy , sience and interesting news and even politics. This is a place you can presnt a rich culture with thousands of years of history.
I hope this is the same thing the creators of the site had in mind, but for now we have deviated.
just imagine you are in charge of books for studetns in schools, what would you approve for humanities and art and litrature?
I am sure you will not want your kids to read what you have been reading in this thread.
So I sencond it.


default

you people are amazing you

by spr (not verified) on

you people are amazing
you post 146 times about a trashy thread but only 27 times about shahnameh.
i really doubt you are persian or iranian. the site is iranian but some of you make it degraded.
i think this whole thing should be deleted from the site.
anyone second it? please give feedback to the moderator.


capt_ayhab

Nilofar

by capt_ayhab on

Captain does not go DOWN TOWN lol

-YT


Niloufar Parsi

Captain: conclusion?

by Niloufar Parsi on

نتیجه اخلاقی:

1. give your wife/gf great head and/or make sure she loves having sex with you

2. make sure she feels special

 


default

Arash 78

by AnonymousXY (not verified) on

A very liberal Iranian family = A very conservative American family. You think like a born-again Christian. An average American man is not obsessed by his future wife's virginity, period.


default

To TheMrs

by Arash78 (not verified) on

To me, it is not even about being compared. I just hate the idea of my wife having been with other men. To me, this is just a very natural feeling that I do not intend to suppress because the Western "modern" society wants me to. Again, I was raised in the West and in a very liberal family and had very little exposure to the Iranian culture, so one can not stay that my views have been shaped by the old culture.


puss

Ari....

by puss on

 زن کشی کار شیرمردان نیست
که زن از جنس هم نبردان نیست

Even our most chauvisitic traditions recommend, "Leave her alone; get off her back."

puss is falling for you ;) 


capt_ayhab

puss

by capt_ayhab on

I can not judge Parinaz's case in particular, but as i have said before, cheating does not constitute LIBERATION. perhaps I am old fashioned.

It is the WOMAN who makes the final decision about her body, whether she want to stay virgin or not. Whether she want to experiment outside the marriage, It is totally a personal decision, and one must live with the consequence of his/her decision.

I believe in  one thing though, [SIN] is addictive.....

In her case, she was used by her married lover same way she was used by her hubby. Only difference is she enjoyed it this time around.

 

 

-YT


Ari Siletz

capt_ayhab, some نتایج اخلاقی

Ari Siletz


Good question. I specially enjoyed your double entendre:

کار نیکو کردن از پرکردن است

As you may recall Nezami uses the same proverb in a hunting scene where a beautiful but insolent courtesan challenges Bahram to pierce the animal's hoof and ear with the same arrow. When the Shah does this, she dismisses the feat as being due to incessant practice not true talent.

گفت پر کرده شهریار این کار
کار پر کرده کی بود دشوار

needless to say, she gets into trouble for this, but her life ends up being spared begining with the verse:

زن کشی کار شیرمردان نیست
که زن از جنس هم نبردان نیست

Even our most chauvisitic traditions recommend, "Leave her alone; get off her back."

 


puss

capt

by puss on

Ofcourse solution #2.

but how? in Parinaz case?

 

 

 


capt_ayhab

conclussion???

by capt_ayhab on

نتیجه اخلاقی چی شد بلاخره ؟؟

1. کار نیکو کردن از پرکردن است ؟؟

2. یا اینکه عشق بازی یک احساس زیبا وطبیعی است و اینکه مثل هر احساس زیبا باید بین یک زوج پرورش داده بشه تا به کمال مطلوب و زیبای خودش برسه؟

-YT


TheMrs

That was for Arash...the

by TheMrs on

That was for Arash...the edit isn't working.


TheMrs

To Sheereen JOOOON and Simply Amazed

by TheMrs on

Sheereen: I recommend this product MORE THAN MASCARA by Estee Lauder. I use the RICH NAVY one and it is beautiful. Their line of make up removers do a good job.

Remember though, if you're lathering it on Homeira style, you need industrial strength chemical product to remove it. So you better stay make up free. :)

Simply Amazed: You are amazing. So it's always at opposite ends of the spectrum? Either 0 or being compared to A BUNCH OF GUYS? Nice.


default

To Arash78

by Simply Amazed (not verified) on

You really have to improve your performance in bed, your wife won't stay virgin forever even if she was a virgin to begin with. She doesn't have to have had sleep with other men in order to compare you with other men, just a simple visit to iranian.com is enough for her to realize what she is missing if you are not giving it to her already. So... marrying a virgin is not a real solution just as this article suggests. On the same token, me being a man or woman does not really matter either. What really matters is that experience is good, in anything, it makes you perform better the next time around. I am not saying bed experience with men or women is absolutely necessary but getting to know one's own sexuality as a human being, knowing how to have a healthy interaction with the opposite sex, etc. is a plus. A big plus. On the contrary of what you stated about me, I do not make bunch of absolute claims based on the air, I have lived them and based on my own experience, I have reached to those conclusions. I do not have to bring you any personal example of my own life, all I have to say is that you are entitled to your own opinion and I am also entitled to my own. You should always test and retest your opinions because you don't want any cultural or culturally-inherited way of thinking prohibit you from finding your true soulmate. I am done with this discussion, peace.