احتمال کناره گیری مرتضوی از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز
Kalame
27-Jan-2010 (one comment)

برخی گزارش ها حاکی از آن است که احتمال کناره گیری سعید مرتضوی از ریاست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزایش یافته است.

سایت تابناک گزارش داده که مرتضوی، دادستان سابق تهران، پیشتر شرط گذاشته بوده که تنها در صورتی ریاست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را می پذیرد که ریاست گمرک هم به وی واگذار شود.

ظاهرا احمدی نژاد با این شرط موافقت کرده بوده اما انتشار گزارش مجلس که در آن از سعید مرتضوی به عنوان متهم اول در جنابات بازداشتگاه کهریزک نام برده شده بود، عملی شدن این وعده را ناممکن ساخته است.

به این ترتیب مرتضوی که به دلیل نقش اساسی اش در بستن روزنامه ها به او لقب «سلاخ مطبوعات ایران» هم داده بودند، بدون کنترل بر واردات و صادرات کشور، اشتیاق خود به مبارزه در جبهه قاچاق نیز از دست داده است.

گمرکات ایران همواره محور بسیاری گمانه زنی ها و شایعات بوده و بسیاری ناظران کنترل مبادی ورودی کالا به کشور و همچنین واردات ب... >>>

Shifteh Ansari

Mortazavi wants control over Iran customs

by Shifteh Ansari on

Just so we are clear about this, this guy who has been named the oversight authority for work that is done inside Iranian Customs, is now demanding to supervise the Iranian Customs, too, which would mean he wants to run an organization (Customs) without having to worry about another organization overseeing his work.  Why do you think that is?!!


Why would a murderer even be considering illegal career moves and amibitions?  Easy, because IRI is an empire of criminals and murderers and the worst culprits keep getting rewarded.Share/Save/Bookmark