امام جمعۀ آرژانتینی


Share/Save/Bookmark

Fred
by Fred
27-Oct-2012
 

پیشتر چند سطری در باره حجت الاسلام عباس آقا دی پالما تحصیل کردۀ قم که در ایتالیا مشغول هدایت امت هموطن ایتالیایی خود است تقدیم شد.
این هم مُدل آرژانتینی، حجت الاسلام عبدالکریم پاس امام جمعۀ آرژانتین:
"بسم اللّه الرحمن الرحیم
اسم من عبدالکریم پاس است. پاس به زبان اسپانییی — که زبان ماست — یعنی سلام.
آرژانتینی هستم، ۴۷ سال سن و سه دختر دارم. نـام دخـتـر اولم که در قم به دنیا آمد فاطمه معصومه است. هم او و هم مادرش در جامعةالزهرا مشغول تحصیل هستند. دو دختر دیگر هم دارم به نام هی مریم و زهرا که هر دو آرژانتینی هستند.
با یک نفر از روحانیان اعزامی از ایران به نام محسن ربانی که برای تبلیغ به آرژانتین آمده بود و بعداً نماینده رهبـر شد، آشنا شدم. ایشان از ما دعوت کرد تا در جلسات درسشان شرکت کنیم. من به مدت دو سال نزد ایشان درس خواندم. وی از من خواست که برای ادامه تحصیل به قم سفر کنم...."
محض اطلاع علاقمندان؛ حاج آقایی که حجت الاسلام پاس را به دین مبین مشرف کرده، معلم او بوده و ترتیب تحصیلات "علمی" این آرژانتینی را در قم داده حجت الاسلام و المسلمین محسن ربانی، رایزن پیشین نظام نکبت مسلمین "اصلاح طلب" و غیره در آرژانتین میباشد.
پلیس بین الملل در مارس ۲۰۰۷ به اتهام دست داشتن حاج آقا ربانی در  انفجار تروریستی در ۱۸ ژوئیه ۱۹۹۴ در آمیا، مرکز همیاری یهودیان در بوینس آیرس،  در کنار ١۳ نفر از دیگر مقامات نظام نکبت منجمله رفسنجانی، حکم جلب صادر کرد.
در جریان آن حمله  ۸۵ نفر از شهروندان یهودی تبار آرژانتینی جان خود را از دست دادند و بیش از دویست نفر زخمی شدند.
 
تبریک

پ.ن. این هم یکی از فرمایشات آشیخ پاس: " انقلاب اسلامی سرچشمه انقلاب کشورهای آمریکای لاتین است".


Share/Save/Bookmark

Recently by FredCommentsDate
ادا اطوار اسلامی
5
Dec 05, 2012
مسجد همجنسگرایان
1
Dec 05, 2012
Iranians are legitimate target
10
Dec 04, 2012
more from Fred