فرودگاهی که آبروی ایران را می‌برد
tabnak
18-Jul-2010 (6 comments)

در این میان، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) که از آن به عنوان ویترین سازمان هواپیمایی کشور ایران و آبروی نظام یاد می‌شود، با ضعف مدیریتی شدید روبه‌رو شده است که این امر نه‌تنها موجب آبروریزی در برابر دیدگان مسافران و گردشگران خارجی شده، بلکه ایرانیان را نیز با مشکلات گوناگون و بی‌احترامی به ایشان روبه‌رو کرده است.
گذشته از مسائل هواپیماهای کم‌ایمن و حاشیه‌هایی که برای مسافرت‌های هوایی مردم به وجود می‌آید، ضعف مدیریت در فرودگاه‌های کشور امر مهم دیگری است که کمتر مورد توجه مسئولان کشور قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار «تابناک اجتماعی»، در این میان، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) که از آن به عنوان ویترین سازمان هواپیمایی کشور ایران و آبروی نظام یاد می‌شود، با ضعف مدیریتی شدید روبه‌رو شده است که این امر نه‌تنها موجب آبروریزی در برابر دیدگان مسافران و گردشگران خارجی شده، بلکه ایرانیان را نیز با ... >>>

comrade

ویترین

comrade


تو گویی که بقیه چیزا درسته ! ! ! ؟


Share/Save/Bookmark

 
khaleh mosheh

lets face it

by khaleh mosheh on

the public  toilets in Iran are filthy. Its genuinely a national disgrace.


MM

3rd pictrure is typical of what Khomeini & company did to Iran

by MM on

.


Onlyiran

The manager is probably another incompetent

by Onlyiran on

moftkhor who got the job because he served in the Basij for a couple of months when he was 18, and he is somehow connected to Ahmadinejad.  

They do, however, do a good job of arresting IRI opponents at the airport. So, I guess in that sense, the airport is operating well.   


fooladi

This airport is very appropriately named

by fooladi on

Judging by the state it is in....


mahmoudg

Just like his namesake

by mahmoudg on

Khomeini himself was filth, actually i have more respect for my morning discharge that i have for this sorry excuse of a human being, therefore a public venue named after him has to show the same lack of respect for the public.  Wouldn't you think??????